Опис та характеристики

Опис

Крем-фарба Sinergy з оксидантом для безпечного фарбування має ексклюзивну формулу, що збагачена маслом екстракту насіння пенника лугового, надає м'якість, свіжість і насичений колір. Професійний колір повністю відповідає потребам споживача, завдяки своїй ідеальній формулі, яка поєднує три важливих ефекти: хімічну формулу, колір і захист. Гармонійне поєднання активних елементів: барвників, гідроксид амонію (аміаку) і кисню разом є ідеальною формулою, які впливають, не пошкоджуючи структуру волосся, надаючи йому інтенсивний колір і блиск. Основа складається з комплексу косметичних препаратів, ретельно відібраних, серед яких Пенник Луговий, який забезпечує м'якість, свіжість і насиченість кольору, а також Поліакватеміум-6 - катіонний полімер, який відіграє істотну роль, доповнюючи обробку, захищаючи волосся. Комплекс кондиціонуючих речовин становлять основу крем-фарби Sinergy Color.

Спосіб застосування:

Крок 1. Розрахуйте, скільки фарби потрібно для фарбування:* Фарбування коренів - близько 30 мл.* Коротке волосся до плечей (коріння + довжина) - 60 мл фарби на тонке і 1 тюбик ( 100 мл) на густе;* Середня довжина до лопаток – 100 мл фарби (1 тюбик) на тонку і 1,5 (150 мл) на густе волосся;* Довге волоссся до пояса – 150 мл - 1.5 тюбика для тонкого і 2 тюбика ( 200 мл) для товстого волосся.* Наведено приблизну кількість. Рекомендується запам'ятати, скільки фарби пішло на фарбування попереднього разу або уточнити необхідний обсяг у свого майстра або консультанта нашого інтернет - магазину. Якщо фарбуєте вперше, краще придбати на 1 тюбик фарби більше і зберегти залишки до наступного фарбування.Крок 2. При фарбуванні використовуйте рукавички. Змішайте оксидант і фарбу за інструкцією, наведеною нижче, до однорідного кремоподібного стану.Пропорція змішування :1:1,5Беремо 1 частину фарби і 1,5 частини окисника ( 100мл фарби+150мл окисника)1:2Беремо 1 частину фарби і 2 частини окисника ( 100мл фарби+200

Порада від Sinergy:

Для кращого результату ми рекомендуємо пройти тест і опреділити тип волосся та шкіри голови.

Пройти опитування

Марка (бренд): Sinergy
Виробник: Італія
Призначення: Фарбування
Група товару: Фарби для волосся
Стать: Для жінок
Тип фарби/порошку: Аміачна
Серія: Sinergy Classic
Максимальний час витримки: До 50 хв
Мінімальний час витримки: Від 35 хв
Рівень стійкості: Сильний
Артикул:
2062
Штрихкод:
8033745720621
Відгуки


Світлана

02.12.2021

Покупку підтверджено
Дуже сподобався результат після фарбування волосся

Світлана

29.11.2021

Покупку підтверджено
Дуже сподобався результат після фарбування волосся

Татьяна

29.11.2021

Покупку підтверджено
Краска довольно отличная, цвета соответствуют заявленному.

Вероніка

29.11.2021

Покупку підтверджено
Користуюся фарбою вже два роки, фарба чудова, волосся не псує та має гарний стан після фарбування

Алина

29.11.2021

Покупку підтверджено
Эта краска, просто мой идеал! Пользуюсь уже лет 5 и ни разу не подводила)
Доставка.

Залишити відгук

Використовуйте цю форму для того, щоб залишити відгук про товар або задати питання. Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені!

Коментар буде виведений тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

* Залиште свій email і ми відправимо оповіщення відразу після того, як фахівець дасть відповідь на ваше запитання.

Рейтинг*