Безаміачна фарба для волосся ZEN

Тип фарби/порошку

Призначення

Мінімальний час витримки

Максимальний час витримки

об'єм в мілілітрах

мл.

Рівень стійкості

Ціна

грн.
Результати пошуку 40

Шаг 1. Рассчитайте, сколько краски потребуется для окрашивания: * Окрашивание корней - около 40 мл. * Короткие волосы до плеч - 60 мл краски на тонкие и 1,5 тюбика на густые * Средняя длина до лопаток - 100мл краски (1 тюбик); * Длинные волосы до пояса - 150-200мл 1.5 тюбика на тонкие и 2тюбика на густые * Приведено примерное количество. Рекомендуется запомнить, сколько краски ушло на окрашивание в прошлый раз или уточнить необходимый вам объем у мастера или консультанта нашего магазина. Если проводите окрашивание впервые, лучше приобрести на 1 тюбик краски больше и сохранить остатки до следующего окрашивания. Шаг 2. Наденьте перчатки. Смешайте оксид и краску по инструкции, приведенной ниже, до однородного кремообразного состояния. Пропорция смешивания всегда: 1 тюбик краски (100 г) + 1,5 часть оксигента (150 г) 1 тюбик краски (100) + 2 части оксигента (9л,12%) - для суперблондов 11 и 12 уровня * 3% (10 Vol) оксигент: тон в тон, на 1-2 тона темнее * 6% (20 Vol) оксигент: на 1 тон светлее по длине, на 2 тон

Ціна 358.00 грн.

Безаміачна фарба Sinergy

Шукаєш якісну безаміачну фарбу для волосся? З Sinergy ти її знайдеш! Адже Sinergy Cosmetics пропонує тобі професійну італійську косметику для волосся! Скористайся каталогом нашої безаміачної крем-фарби для волосся і обери щось для себе.

Професійні італійські безаміачні фарби для волосся підійдуть як для домашнього використання, так і для використання у салонах краси.

Широка палітра кольорів безаміачної фарби для волосся доступна онлайн на нашому сайті Sinergy Cosmetics.

Sinergy ZEN Professional Hair Color – професійна крем-фарба для волосся. Фарба для волосся Sinergy ZEN володіє властивостями захисту й пом’якшення завдяки своїм складовим компонентам. Гідроліз кератину, який у комбінації з рослинними оліями натурального походження входить у склад фарби для волосся, надає фарбі ZEN захисні властивості та допомагає уникнути пересихання та ламкості волосся.

Фарба для волосся без аміаку Sinergy ZEN вирізняється широкою палітрою кольорів та відтінків, їх яскравістю та стійкістю. Безаміачна крем-фарба для волосся від Sinergy стане твоє ідеальною помічницею у фарбуванні волосся.

Крем-фарбу для волосся Sinergy ZEN зручно наносити на волосся завдяки її пакуванню. У тюбику фарба не розтікається, а наноситься на волосся рівномірно. А завдяки тому, що фарба Sinergy ZEN безаміачна, то вона дбайливо пофарбує твої прядки.

Широка кольорова палітра професійної аміачної фарби для волосся Sinergy ZEN допоможе тобі у виборі ідеального кольору або відтінку! Зроби впевнений крок до змін разом із крем-фарбою для волосся Sinergy ZEN.

При виборі фарби для волосся радимо звертати увагу не лише на колір і відтінок, а й на інші параметри. Серед них: час витримки, рівень стійкості, склад фарби для волосся.

Ми пропонуємо високоякісну безаміачну фарбу для волосся від італійського виробника Sinergy.
 

Доставка замовлень по Львову здійснюється кур’єрською службою.
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн.

Читати далі