Артикул: 2328

Шаг 1. Рассчитайте, сколько краски потребуется для окрашивания: * Окрашивание корней - около 40 мл. * Короткие волосы до плеч - 60 мл краски на тонкие и 1,5 тюбика на густые * Средняя длина до лопаток - 100мл краски (1 тюбик); * Длинные волосы до пояса - 150-200мл 1.5 тюбика на тонкие и 2тюбика на густые * Приведено примерное количество. Рекомендуется запомнить, сколько краски ушло на окрашивание в прошлый раз или уточнить необходимый вам объем у мастера или консультанта нашего магазина. Если проводите окрашивание впервые, лучше приобрести на 1 тюбик краски больше и сохранить остатки до следующего окрашивания. Шаг 2. Наденьте перчатки. Смешайте оксид и краску по инструкции, приведенной ниже, до однородного кремообразного состояния. Пропорция смешивания всегда: 1 тюбик краски (100 г) + 1,5 часть оксигента (150 г) 1 тюбик краски (100) + 2 части оксигента (9л,12%) - для суперблондов 11 и 12 уровня * 3% (10 Vol) оксигент: тон в тон, на 1-2 тона темнее * 6% (20 Vol) оксигент: на 1 тон светлее по длине, на 2 тон

Опис та характеристики

Опис

Sinergy Zen Professional Hair Color - професійна безаміачна крем-фарба для волосся. Властивості захисту і пом'якшення притаманні гідролізу кератину, який входить до складу фарби. В поєднанні з рослинними оліями натурального походження надає фарбі ЗЕН захисного впливу на шкірний покрив, і допомагає уникнути, таким чином, сухості і ламкості волосся. Переваги: Компоненти, з яких складається цей косметичний засіб: - Барвники - близько 99%. - Етаноламін - луг. - Рослинні масла - дана формула містить пом'якшувальні речовини, такі як масло чайного дерева, пальмітинова кислота (пальмова олія, масло кісточки пальми і масло кокоса) і натуральні антиоксиданти, які не тільки заспокоюють шкіру, запобігаючи можливому почервонінню від сонячного впливу, але і відновлюють необхідний водний баланс, зберігаючи найкращі умови для шкіри голови. - Гідролізний Кератин - функції: кондиціонування, розгладження, зволоження. - Гераноіл - (масло троянди, масло Пальмової троянди і масло цітронелли) - ароматизатор. - Ліналоол - квітковий екстракт з пікантним відтінком. - Оксидант (ЗЕН), з об'ємом 7, 20, 30 і 40 із захисними / кондиціонуючими компонентами.

Спосіб застосування:

Крок 1. Розрахуйте, скільки фарби потрібно для фарбування:
* Фарбування коренів - близько 30 мл.
* Коротке волосся до плечей (коріння + довжина) - 60 мл фарби на тонке і 1 тюбик ( 100 мл) на густе;
* Середня довжина до лопаток – 100 мл фарби (1 тюбик) на тонку і 1,5 (150 мл) на густе волосся;
* Довге волоссся до пояса – 150 мл - 1.5 тюбика для тонкого і 2 тюбика ( 200 мл) для товстого волосся.
* Наведено приблизну кількість. Рекомендується запам'ятати, скільки фарби пішло на фарбування попереднього разу або уточнити необхідний обсяг у свого майстра або консультанта нашого інтернет - магазину. Якщо фарбуєте вперше, краще придбати на 1 тюбик фарби більше і зберегти залишки до наступного фарбування.

Крок 2. При фарбуванні використовуйте рукавички. Змішайте оксидант і фарбу за інструкцією, наведеною нижче, до однорідного кремоподібного стану.
Пропорція змішування :
1:1,5
Беремо 1 частину фарби і 1,5 частини окисника ( 100мл фарби+150мл окисника)
1:2
Беремо 1 частину фарби і 2 частини окисника ( 100мл фарби+200

Порада від Sinergy:

Для кращого результату ми рекомендуємо пройти тест і опреділити тип волосся та шкіри голови.

Пройти опитування

Марка (бренд): Sinergy
Виробник: Італія
Призначення: Тонування
Група товару: Фарби для волосся
Тип фарби/порошку: Безаміачні
Серія: Sinergy ZEN Color
Максимальний час витримки: До 50 хв
Мінімальний час витримки: Від 35 хв
Рівень стійкості: Сильний
Артикул:
2328
Штрихкод:
8033745723288
Відгуки


женя

29.11.2021

Покупку підтверджено
Пользуюсь этой краской давно. Нравится в ней все- щадит волосы, легко удаляется с поверхности кожи, стойкая, волосы приобретают естественный цвет. Производителю спасибо огромное!)

Марина

29.11.2021

Покупку підтверджено
Фарба просто супер! Користуюсь останніх 3 роки і поки нічого кращого не знайшла для себе.
Доставка.

Залишити відгук

Використовуйте цю форму для того, щоб залишити відгук про товар або задати питання. Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені!

Коментар буде виведений тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

* Залиште свій email і ми відправимо оповіщення відразу після того, як фахівець дасть відповідь на ваше запитання.

Рейтинг*