Y3. Серія для об'єму тонкого волосся

об'єм в мілілітрах

мл.

Серія

Тип волосся

Тип шкіри голови

Клас косметики

Ціна

грн.
Результати пошуку 6

Y3. СЕРІЯ ДЛЯ ОБ'ЄМУ ТОНКОГО ВОЛОССЯ

Власниці тонкого волосся перебувають у постійному пошуку ідеального засобу для догляду за пасмами. Основна вимога, якій повинен відповідати такий продукт, – здатність створити природний та ефектний об’єм волосся. Серія для об'єму тонкого волосся Sinergy Y3 здатна відмінно впоратися із цим завданням.

Серія для об’єму тонкого волосся Y3 складається з трьох доглядових етапів
 

  • Шампунь для тонкого волосся

Шампунь для об’єму тонкого волосся Y3.1 містить у складі фруктові кислоти, завдяки яким не пересушує шкіру голови й самі пасма, не викликає подразнення шкіри голови й ефективно очищає шкіру голови від забруднення.

Ph шампуню 5,8 – тож його очищувальні властивості значно ефективніші. Шампунь не лише сприяє об’єму тонкого волосся, а й добре очищає жирну шкіру голови і насичує твою шевелюру вітамінами.

На сайті Sinergy Cosmetics можна вибрати потрібний об’єм – 250 мл або 1000 мл.
 

  • Маска для тонкого волосся

Маска для об’єму тонкого волосся Y3.2 Sinergy сприяє відновленню щільності волосинок. Основним активним компонентом у складі маски є протеїн пшениці. Цей інгредієнт проникає глибоко у волосинки, огортає кожну з них захисним невидимим шаром. Саме така дія протеїну надає волоссю еластичності, запобігає його електризації та надмірній пухнастості, при цьому залишаючи природний об’єм. Користуючись маскою на постійній основі ви помітите, яким зволоженим та відновленим стало ваше волосся, збільшився його природній об’єм.

На сайті Sinergy Cosmetics ти можеш вибрати потрібний об’єм маски для волосся – 250 мл або 500 мл.
 

  • Спрей для тонкого волосся

Спрей для об’єму тонкого волосся Y3.3 Sinergy – продукт для завершального етапу догляду для волосся з відсутністю об’єму. Такий засіб надає волоссю природний об’єм, не склеює пасма й не залишає липкості. Також цей продукт класно справляється із укладкою локонів і його можна наносити на прикореневу зону волосся. Продукт слід використовувати як завершальний етап догляду, він добре живить волосинки, ущільнює волосся по всій його довжині. У спреї є компоненти, що спрямовані на зволожуючу та кондиціонуючу дію. Використовуючи цей спрей, ваше волосся не буде електризуватися, матиме природний блиск й набуде об’єму.

 

Після застосування набору для об’єму тонкого волосся Y3 від Sinergy ви спостерігатимете такі ефекти:

  • волосся стане розсипчасте, прикоренева зона стане об’ємнішою;

  • волосся буде зволожене та сповнене блиску від коренів до кінчиків.
     

Кожен із косметичних засобів цієї серії у своєму складі містить активні компоненти, які дозволяють збільшити об’єм волосся та надати пасмам розкішного вигляду. Безпечна дія продукції та її висока ефективність підтверджена дерматологічним дослідженням у клінічних умовах, а також відгуками експертів у галузі краси та догляду.

Продукція для догляду за тонким волоссям італійського бренду Sinergy Cosmetics – це італійська професійна косметика, яка вражає своєю якістю та ефективністю.

Замовте серію для об'єму тонкого волосся у нашому інтернет-магазині і особисто переконайтеся у ефективності засобів.

Перед покупкою товарів радимо уважно ознайомитися зі складом засобів та способом застосування, аби отримати максимально бажаний ефект.

Доставка замовлень по Львову здійснюється кур’єрською службою.
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн.

Читати далі