Системи для висвітлення волосся

Тип фарби/порошку

об'єм в мілілітрах

мл.

Ціна

грн.
Результати пошуку 9

Системи для висвітлення волосся

Бажаєш перейти з темного кольору волосся у світлий? Ми підтримуємо твої рішення, саме тому на сайті Sinergy Cosmetics ти знайдеш системи для освітлення волосся.

Що ж вибрати? Давай розберемося.

У асортименті систем для висвітлення волосся Sinergy Cosmetics є порошок для висвітлення, крем для висвітлення та набір для висвітлення волосся.

Порошок для висвітлення волосся має універсальну формулу, яка підійде для будь-якого типу освітлення. Використовується в парі з окисником, змішується згідно пропорцій, що прописані у інструкції. В результаті такого освітлення ти отримаєш освітлене волосся на 6 тонів. Склад порошку для висвітлення робить його не надто розсипчастим, відповідно зручним у користуванні.

Крем для освітлення волосся має екологічний склад, а також вирізняється швидкою дією. Такі засоби для освітлення містять у складі пом’якшувальні компоненти. Крем для освітлення волосся Sinergy гарантовано висвітлить ваше волосся за найкоротший термін.

Ми пропонуємо високоякісні системи для висвітлення волосся від італійського виробника Sinergy. То ж якщо ти хочеш освітлити волосся, то знайдеш потрібний засіб на Sinergy Cosmetics.
 

Доставка замовлень по Львову здійснюється кур’єрською службою.
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн.

Читати далі