Артикул: 2121

Окисник Sinergy 3% 150 мл

Об'єм:
В наявності
Ціна:
82.00 грн.

Короткий опис:

Опис та характеристики

Опис

Ароматизований крем-оксидант

Створено, щоб посилити вплив крему-фарби Sinergy. Його м'яка текстура гарантує підтримку необхідного рівня рН на кожній стадії фарбування. Ексклюзивна формула, збагачена мінеральними маслами, забезпечує пом'якшення, утворення захисної плівки, кондиціювання та інтенсивність кольору.

Косметичний ефект: шкіра і волосся менш чутливі і більш зволожені і блискучі. Однорідність змішування: засіб легко наноситься і проникає краще в структуру волосся. Ефективність окислення: дозволяє як більш інтенсивне і легке знебарвлення природного меланіну, так і повну екзальтацію хроматичного змісту квітів, які виходять більш яскравими і стійкими.

Спосіб застосування:

2 - 3-процентні окислювачі вважаються активаторами . Підходять для тонування волосся. Однак ефект фарбування триває порівняно недовго, та й на волоссі відтінок менш помітний. Дозволяють фарбувати волосся в свій колір або на тон темніше. Природно, для кардинальної зміни іміджу вони не підходять. Зафарбовують сивину до 30% .Пропорція змішування завжди:* 3% (10 Vol) оксигент: тон у тон, на 1-2 тони темніше. Головне правило при виборі окислювача, в разі, якщо він не продається безпосередньо з фарбою, полягає в тому, що вибирати потрібно окислювач тієї ж марки, що і куплена фарба.% оксиника підбирають в залежності від того на скільки кардинальні зміни або який очікуємо отримати результат

Порада від Sinergy:

Для кращого результату ми рекомендуємо пройти тест і опреділити тип волосся та шкіри голови.

Пройти опитування

Марка (бренд): Sinergy
Виробник: Італія
Призначення: Фарбування
Група товару: Окисник для фарби
Артикул:
2121
Штрихкод:
8033745721215
Відгуки


Лариса

29.11.2021

Покупку підтверджено
Краской этого бренда пользуюсь уже давно и для себя и для других. Если правильно пользоваться схемами окрашивания, отлично закрашивает седину, получается ровный тон. Можно получать другие разные играющие оттенки при желании. Оксид в такой дозировке отлично подойдет для домашнего окрашивания или тонирования.

Катя

29.11.2021

Покупку підтверджено
Это лучшее, что есть на рынке
Доставка.

Залишити відгук

Використовуйте цю форму для того, щоб залишити відгук про товар або задати питання. Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені!

Коментар буде виведений тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

* Залиште свій email і ми відправимо оповіщення відразу після того, як фахівець дасть відповідь на ваше запитання.

Рейтинг*
Схожі товари

Окисник Sinergy 3% 1000 мл

290.00 грн.

Окисник Sinergy 6% 1000 мл

290.00 грн.

Окисник Sinergy 9% 1000 мл

290.00 грн.

Окисник Sinergy 12% 1000 мл

290.00 грн.